اتاق فرار نفوذسناریو بازی

ایران، تهران، سال ۱۳۹۹

ساختما مرکزی و فوق سری انجمن «فراموشخانه» شناسایی می‌شود! انجمنی که زیر نظر یکی از مخوف‌ترین سازمان‌های جهانی است و فعالیت آن از زمان ناصرالدین شاه قاجار در ایران ممنوع اعلام شده است.
این انجمن به واسطه‌ی فعالیت‌های ماورائی و ارتباط با شیاطین، سعی دارد تا سیاست‌های ایران را تحت کنترل خود درآورد و حوادث ناگواری را برای کشور رقم بزند.
سازمان اطلاعات ایران موفق می‌شود یکی از نیروهای خود را به عنوان جاسوس وارد این گروه کند. از همین طریق اطلاعات و جزئیات زیادی از «فراموشخانه» و ساختمان آن به دست می‌آید.
بعد از مدتی کوتاه دیگر خبری از جاسوس سازمان اطلاعات به گوش نمی‌رسد! احتمال می‌رود شناسایی و دستگیر شده باشد...

شما و گروهتان از طرف سازمان اطلاعات مامور می‌شوید تا به ساختمان امنیتی «فراموشخانه» نفوذ کنید. شما در‌ این ماموریت یک هدف اصلی و یک هدف جانبی دارید.
هدف اصلی، مطلع شدن از سرنوشت جاسوس اطلاعات و همچنین به دست آوردن نام رئیس بزرگ انجمن فراموشخانه در ایران است.
هدف جانبی، کشف و جمع‌آوری هر چه بیشتر اسامی، اسناد و مدارک اعضای انجمن فراموشخانه برای محکوم کردن این گروه است.

به یاد داشته باشید؛ این یک ماموریت بسیار محرمانه و خطرناک است. ساختمان انجمن «فراموشخانه» ساختمانی است فوق امنیتی که علاوه بر نگهبان‌های مختلف، با نیروهایی شیطانی و ترسناک نیز محافظت می‌شود...
زنده ماندن و موفقیت در این عملیات بستگی به یک نقشه‌ی دقیق و یک کار تیمی تمام عیار دارد!

اطلاعات تماس

ساعت پاسخگویی تلفنی هر روز از ۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰
شماره تماس پشتیبانی: ۰۹۳۰۵۳۹۰۵۶۲ ، ۰۲۱۷۷۷۲۸۰۹۴
 آدرس: تهران، تهرانپارس، خیابان جعفربای (۱۳۰)، بین علیپور (۱۰۹) و ملکی (۱۱۱)، پلاک ۱۰۰

درباره‌ نفوذ
راز یک اتاق فرار جذاب در ژانر دلهره و ترس است. در این بازی شما وارد یک سناریوی کامل با دکوری خیره کننده می‌شوید. هدف شما کشف راز خانواده‌ی فتحی برای برزو اختیاری، یکی از معروف‌ترین خبرنگاران ایران است.
شما باید در مدت زمانی محدود، به همراه تیم خود با دنبال کردن سرنخ‌ها، حل معماها و عبور از چالش‌های بازی، سرنوشت هر یک از اعضای خانواده‌ی فتحی را کشف کنید.
در اتاق فرار راز، شما به عنوان نقش اول یک فیلم رازآلود و ترسناک بازی خواهید کرد و تجربه‌ای هیجان‌انگیز و منحصر به فرد خواهید داشت.

اردبیل


زندان مرگ

تشنه خون

تهران


راز

تنهایی

نفوذ

میراث پارس

اسکیپ رومیست